This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Закрити

Результати пошуку:

Петронюк Кристина

Петронюк Крістіна Романівна ,
Генеральний секретар

Закрити
Написати нам
Пошук

Про ELSA

ELSA (The European Law Students’ Association) – це міжнародна, незалежна, неурядова та неприбуткова громадська організація студентів права, яка була заснована 4 травня 1981 року в Відні студентами з Польщі, Австрії, Угорщини та Західної Німеччини з метою сприяння контактів між студентами-правниками з обох сторін «залізної завіси».

Наша команда

З того часу Асоціація перетворилася з групи студентів-правників на велику міжнародну організацію, що співпрацює з Організацією Об’єднаних Націй та Європейським Союзом та об’єднує 50 000 студентів в 43 державах світу. Щорічно ми проводимо міжнародні конгреси, конференції, судові дебати та тренінги, видаємо власний журнал Synergy та реалізуємо програму стажування в провідних національних та міжнародних установах STEP.

Наша команда Наша команда

Перший осередок ELSA в Україні був заснований 1996 року в Києві. Сьогодні Асоціація представлена Національним правлінням та регіональними осередками в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Ужгороді, Полтаві, Чернівцях, Сумах та Ірпені. Київський офіс ELSA об’єднує більш ніж 80 студентів-правників з усіх регіонів України. Разом ми проводимо регіональні, національні та міжнародні конференції, правничі дебати та лекції з провідними українськими та міжнародними політичними та суспільними діячами..

Наші цілі