This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Закрити

Результати пошуку:

Петронюк Кристина

Петронюк Крістіна Романівна ,
Генеральний секретар

Закрити
Написати нам
Пошук

Анонсы

ELSA Kyiv організовує грандіозну подію цієї весни. 16-17 березня на тебе чекатиме крутезний Tax Law Moot Court Competition! Мут-корт - це крута тусовка для активних студентів та спеціалістів топових юридичних фірм; це безцінний досвід та вигідний пункт для твого резюме; це позитивні враження, круті призи та неперевершені смаколики на кава- брейку. Досить вагатися, іди збирати команду!

Наша команда

Сьогодні ми із радістю відкриваємо реєстрацію на наш чудовий захід – Tax Law Moot Court Competition. Скористайтеся нагодою та поспішіть зібрати команду, щоби долучитися до найкрутіших судових дебатів із податкового права цієї весни! Реєстрація

Наша команда

10 причин взяти участь у Tax Law Moot Court Competition: безцінний практичний досвід; крутий пункт для резюме; чудова нагода побачити та взяти участь у судовому засіданні; новы знання у сфері податкового законодавства; насичені вихідні в столиці з активною молоддю; класні призи; вихідні, проведені з користю; нові знайомства зі студентами; корисні знайомства з працівниками найкращих юридичних компаній; позитивні емоції.

Наша команда

Ми відкриваємо реєстрацію бейліфів та волонтерів Tax Law Moot Court Competition! Не прогав унікальну можливість, якщо: мрієш взяти участь у мут-корті, але не знайшов команду; завжди хотів побачити, як відбуваються змагання зсередини; прагнеш допомогти організувати крутий захід; хочеш провести вихідні активно та завести купу нових знайомств. Реєстрація

Наша команда

Знайомтеся, академічний партнер нашого заходу - Фінансово-правовий коледж! Це приватний заклад вищої освіти, який забезпечує підготовку фахівців у юридичній та економічній сферах. Як наш академічний партнер, коледж готує круті призи для найкращих команд у двох ексклюзивних номінаціях: найкраща робота в команді; молоді знавці податкового права.

Наша команда